X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
حبیب پیمان
این وبلاگ منعکس کننده نظرات و دیدگاه های شخص صاحب وبلاگ می باشد!

اشعار منتشر شده

صیاد زاده

برخود خندیدن

در آرزوی بهشت

بگوی مگوی

دارالعلوم

سکوتِ در پی دیوار

قره قول پشمی و نادیا انجمن

آدمیزاد

حور و غلمان

طنز کیسه مال

برو گم شو

نعلین ساز

جنگ سم و دم

دختر جاغوری ام

اگر معشوقه موتر بود

کارما ـ پناهنده گان

چت روم


وبلاگستان

وبلاگ دوستان به حساب درجن


لینک های استثنایی

اتحادیه هزاره های دنمارک

معــــــصومــه پیمان

پـــروژه ون بای ون

وبـــلاگ میچد

سخن معرفت

از سرخبیدک

باچه آزره

میناه گل

زیــــنب

دولت هزاره


آرشیف
پنج‌شنبه 16 آذر‌ماه سال 1385
کنسرت داود سرخوش در اسلو

با تاسف خبر دادند که دیگر جای سوزن انداختن در سالنی که قرار است کنسرت داود جان در آن برگزار شود، با قی نمانده و علاقه مندانی که تا کنون بلیط نخریده اند، دیگر امکان آن را ندارند که در کنسرت شرکت کنند. اطلاعیه زیر از مسولین کنسرت برای من داده شده تا در وبلاگ ها و وب سایت ها انتشار دهم:

 

اطلاعیه


به اطلاع تمام علاقه مندان رسانیده می شود که بلیط کنسرت داود سرخوش در اسلو در ساعت 10 قبل از ظهر روز جمعه 29 دسمبر تمام شده و امکان چاپ مجدد آن نیز موجود نمی باشد و در سالن کنسرت جای سوزن انداختن باقی نمانده است.

 

گروره مسؤل از تمام علاقه مندان و هموطنان عزیزی که تصمیم شرکت در کنسرت را دارند، عاجزانه عذر خواسته و تقاضا می نماید که از تصمیم شان منصرف گردند تا در پشت در بسته منتظر نمانند. هوای شهر اسلو خیلی سرد شده و انتظاری در پشت در بسته، می تواند حوادث بدی را در پی داشته باشد. با سپاس فراوان..!


 

کنسرت داود سرخوش در اسلو

کنسرت هنرمند توانای کشور ما داود جان سرخوش همزمان با عید سعیدقربان و سال نو میلادی در شهر اسلو ناروی برگزار می شود. از خوشحالی در پست نمی گنجم که در این کنسرت دوستان دور و نزدیکم را بعد از چند سال دوری و غیابت، یکبار دیگر دیدار و ملاقات می کنم. امیدوارم تمام دوستان مقیم کشورهای اسکاندنوی و دوستان و هم وطنان مقیم کشورهای اروپای مرکزی که امکان شرکت در این کنسرت برای شان میسر است، شرکت نمایند تا در برگشت از کنسرت، خاطره فراموش نشدنی یی را با خود بیاوریم.

داود جان سرخوش، این سرمایه ارزشمند فرهنگی کشور ما، همیشه شاد و سرفراز باشد که با برگذاری و اجراء چنین کنسرت ها و گرد همایی های هموطنانه و جانانه خود، هزاران غم و اندوه دوری از وطن و هموطنان و رنج ها و دردهای ناشی از آواره گی و بی کسی را از دل های ما برای یک مدتی هم اگر شده، بر می چیند. ما واقعاْ خوشبخت هستیم که در عصر کنونی در دنیای موسیقی کشور خود، هنرمندی چون داود سرخوش را داریم. وجود داود سرخوش، برای فرد فرد جامعه افغانستان یک افتخار بزرگی است.

کنسرت روز شنبه 30 دسمبر ساعت 19:00 به آدرس زیر:

Arbiedersamfunnets plass 1
0181 Oslo, Norway

Info. + 47 – 90788747

معلومات بیشتر در مورد کنسرت:
پوستر ویژه کنسرت...

نقشه محل برگزاری...

دومین کنسرت داود سرخوش در دنمارک

عکس دیگری از کنسرت دنمارک

راستی روز شنبه ۸ دسمبر روز حقوق بشر بود که کمیته زنان افغانستان مقیم دنمارک، از آن تجلیل نمود. در این محفل در عین حالیکه در ارتباط به مسایل حقوق بشر و مخصوصآ حقوق زن در جامعه افغانستان صحبت می شد، یک نمایش لباس محلی افغانی از مناطق مختلف افغانستان نیز در نظر گرفته شده بود که توسط دختران نمایش داده می شد و خیلی جالب بود.

از آن چندتا عکس گرفته ام که در لینک ذیل می توانید ببینید:
نمایش لباس محلی افغانی...


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 277611


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها